"Динамо" несподівано розгромило "Бешикташ" 6:0 (фото)

23:53, 06.12.2016

"Динамо" билося до останнього. (Фото Марії Сулими.)

Київське "Динамо" розгромило з рахунком 6:0 на своєму полі турецький "Бешикташ" в заключному турі групового етапу Ліги Європи УЄФА.

Таким чином наші футболісти славно грукнули дверима, завершивши єврокубкові змагання.

У першому таймі в складі господарів поля відзначилися Артем Бесєдін, Андрій Ярмоленко з пенальті, Віталій Буяльський та Дерліс Гонсалес.

У другому таймі розгром суперника довершили Сергій Сидорчук та Жуніор Мораес.

Цей результат уже не мав ніякого турнірного значення для українського клубу, оскільки "Динамо" ще в попередньому турі втратило навіть теоретичні шанси продовжити боротьбу в єврокубках в нинішньому сезоні.

"Динамо" отримало результативну перемога практично за порожніх трибун - вболівальники втомилися від поразок улюбленої команди.

Турецька ж команда програла за потужної підтримки вболівальників - вдев'ятьох "Бешикташ" грав практично весь другий тайм.

Турки зайняли третє місце в групі B і тепер будуть виступати в Лізі Європи. "Наполі" і "Бенфіка" пробилися в 1/8 фіналу Ліги чемпіонів.

Як повідомляла "УМ", перед матчем у центрі Києва на Майдані Незалежності відбулася масштабна бійка за участі фанатів обох команд.