"Шахтар" переграв "Динамо" в Києві з рахунком 4:3 (фото)

01:25, 13.12.2016

Тепер "Шахтар" відривається від "Динамо" на 13 очок. (Фото Марії Сулими.)

Донецький "Шахтар" обіграв київське "Динамо" в матчі 18 туру чемпіонату України з рахунком 4:3.

Матч проходив на стадіоні НСК "Олімпійський" в Києві.

Вже на 14-й секунді Жуніор Мораес чітко пробив низом після розрізного пасу Андрія Ярмоленка, забивши найшвидший м'яч в історії всеукраїнського дербі.

"Шахтар" незабаром зрівняв рахунок після стандарту - м'яч від голови Євгена Хачеріді і рукавичок Артура Рудька залетів під поперечину.

Потім Сергій Рибалка вивів динамівців уперед ударом зі штрафного. Перший тайм закінчився з перевагою киян."
.
Але в другій половині "Шахтарю" швидко вдалося відігратися і вийти вперед. Забивали Фред і Факундо Ферейра.

На 60-й хвилині "Динамо" залишилося в меншості після видалення Мораеса. Після цього команди ще обмінялися голами - після прострілу Дентіньо знову м'яч від Хачереді відлетів у ворота Динамо, а у киян ударом головою відзначився Бесєдін.

Догравали динамівці гру взагалі вдев'ятьох - вилучення заробив ще і Рибалка.

Шахтар відривається від Динамо на 13 очок за 14 турів до кінця чемпіонату.