Влад Мельник і Валерій Тютюнник перемогли на світовому турнірі з тайського боксу (фото, відео)

18:32, 24.03.2017

Влад Мельник та Валерій Тютюнник причезли чемпінскі медалі із світової першості по Муай-Тай на Полтавщину (Muay Thai (Миргород))

Влад Мельник та Валерій Тютюнник підкорили п'єдестал 14-го світового чемпіонату з тайського боксу серед аматорів, що проходив у Бангкоку.

Владислав Мельник став чемпіоном світу серед юніорів із Муай-Тай у ваговій категорії до 57 кілограм.

У полуфіналі він переміг суперника із Росії, а фінальне змагання виграв у суперника з Узбекистану. Протягом усього бою лідирував зі значним відривом.

"Це було шикарно. Ми до цього довго йшли. Тренування, режим", - розказав про підготовку чемпіон України та світу.

Владислав Мельник почав займатися спортом із 9 років. Він навчається у Миргородській школі № 9, а також часто займається активним відпочинком з друзями на природі.

"Дитинка була дуже рухлива в дитинстві. Я попросила чоловіка відвести його у спортивну секцію, але тільки не на бокс. Чоловік сказав, що на бокс його не здавав, а здав на тайський бокс", - розповіла про чемпіона його мама Тетяна Мельник.

Валерій Тютюнник здобув бронзову медаль у змаганнях серед юніорів (15-19 років) у категорії 60 кілограм.

У переможному двобої він здолав іспанця.

Валерій поскарджився на те, що суддівство у фіналі було не зовсім справедливим, але попередня перемога над суперником з Іспанії принесла йому бронзу за результатами змагань.

Юнак зараз навчається в 10 класі Миргородської ЗОШ № 1.

Його батько - військовий, неодноразовий учасник закордонних миротворчих місій, а мати - викладає німецьку в школі.

Валерій, окрім занять спортом, встигає гарно навчатися, а ще деякий час займався танцями.

"Цей вид спорту вимагає багато зусиль від дитини", - поділилася переживаннями мама Валерія Лідія Головко.

"Я вважаю, що наші хлопці показали дуже чудовий результат. Ми навіть не сподівалися на такий результат", - сказав Анатолій Бужин, тренерів хлопців та один із засновників школи Муай-Тай у Миргороді.