Еліна Світоліна вийшла до 1/8 тенісного турніру Ролан Гаросс

15:34, 04.06.2017

Еліна Світоліна на Ролан Гаросс підкорила нову вершину у кар'єрі

Шоста ракетка світу українка Еліна Світоліна перемогла у третьому етапі та пробилася до 1-8 фіналу Відкритого чемпіонату Франції із тенісу Ролан Гаросс.

Еліна Світоліна у непростому матчі здолала суперницю з Польщі Магду Лінетт з рахунком 6:4, 7:5.

Про перемогу українки в третьому колі турніру Великого Шолома у Франції повідомляє офіційний сайт Ролан Гаррос.

Поєдинок з Магдою Ліннет мав проходити у суботу, але через негоду в Парижі був перенесений на наступний день, 4 червня.

Першого брейку вистачило українці, щоб забезпечити собі перемогу у стартовій партії, яка тривала всього 35 хвилин.

У другому сеті, який тривав 53 хвилини, протистояння посилилося: Світоліна постійно відчувала тиск на своїй подачі. У 94-ї ракетки світу Лінетт було 4 брейк-пойнти у другому сеті, але жоден вона не використала. У вирішальні моменти партії Еліна зіграла, втім, більш чітко.

Вирішальний епізод відбувся в 11-му геймі (5:5) на подачі Лінетт за рахунку "менше". Сітка допомогла українській тенісистці виконати брейк, а отже - виграти прихований матч-бол. 12-й гейм Світоліна провела ідеально, подавши на матч.