Збірна України перемогла збірну Словаччини у Львові з рахунком 2:1

09:33, 11.11.2017

Результати матчу Україна-Словаччина на табло Арена-Львів (National Football Team Of Ukraine / Facebook)

Збірна України з футболу в товариському матчі перемогла збірну Словаччини з рахунком 2:1 у Львові надвечір 10 листопада.

"Вольова перемога! Україна-Словаччина -2:1!", - прокоментували на Facebook-cторінці Національної збірної.

Голи у збірній України забили Андрій Ярмоленко на 39-й хвилині та Євген Коноплянка на 55-й. У суперників відзначився Лукаш Штетина, який вразив ворота на початку матчу, коли йшла 9-та хвилина гри.

Андрій Ярмоленко, забивши м’яча, продемонстрував на спідній футболці напис "Сидор, ми з тобою".

Так він підтримав гравця збірної, хавбека Сергія Сидорчука, який отримав тяжку травму ноги та понад 5 місяців не зможе виходити на поле.

На післяматчевій прес-конференції головного тренера збірної Андрія Шевченка помітно порадували слова журналіста про те, що якби матч зі збірною Хорватії грали у Львові, то неодмінно би виграли.