Ігор Радівілов став кращим у світі на кільцях під час Кубка світу зі спортивної гімнастики

15:10, 26.11.2017

Ігор Радівілов тріумфував на кільцях під час етапу Кубку світу в Німеччині (НОК України та олімпійська команда/NOC of Ukraine and the Olympic Team / Facebook)

Ігор Радівілов став виграв золоту медаль під час змагань на кільцях у ході чергового етапу Кубка світу зі спортивної гімнастики.

Про це повідомляє Національний олімпійський комітет.

"Ігор Радівілов - переможець етапу Кубка світу зі спортивної гімнастики у вправах на кільцях", — йдеться у повідомленні.

У соцмережах вітають переможця.

"Легендарний маріупольський гімнаст Ігор Радівілов успішно виступив на турнірі 42 nd Turnier der Meister FIG Individual Apparatus World Cup в Німеччині і завоював золоту медаль! Вітаємо Ігоря з черговим успіхом і з нетерпінням чекаємо його в рідному Маріуполі!"- сказано в повідомленні Управління фізичної культури та спорту Маріуполя.

Українець посів перше місце у вправі на кільцях і показав результат 15.133 бала. Таким чином, Радівілов зумів обійти китайців Пенг Лея та Чінгун Лана і завоювати перше місце.

Як повідомляла "УМ", на Олімпіаді-2016 Олег Радівілов виконав карколомний стрибок, який назвуть в його честь.