Богдан Нікішин переміг на Кубку світу із фехтування на шпагах

15:31, 19.02.2018

Богдан Нікішин із нагородами у Ванкувері (Defence of Ukraine‏ / Twitter)

Старший лейтенант Збройних сил України Богдан Нікішин у канадському Ванкувері посів перше місце на черговому етапі Кубку світу із фехтування на шпагах.

Про це повідомляє XSport.

Український шпажист вступив в боротьбу зі стадії 1/32 фіналу завдяки успішним попереднім виступам.

Спочатку Богдан Нікішин переміг іспанця Альваро Ібанеса (15:8), потім росіян Микиту Глазкова (7:3) і Георгія Бруєва (13:12). У чвертьфіналі Нікішин впорався з італійцем Габріеле Чіміно (15:12), а в півфіналі вперше в кар'єрі виграв у олімпійського чемпіона Ріо-2016 в командній шпазі та дворазового чемпіона Європи в індивідуальній шпазі француза Яннік Бореля 15:11.

У поєдинку за "золото" Богдан Нікішин зустрічався з ще одним французом Даніелем Жерентом, який також був у складі "золотої" четвірки на Олімпіаді. Українець переміг з рахунком 15:13 і взяв етап Кубка світу у Ванкувері.

У цьому сезоні Богдан Нікішин вже виборював "срібло" на змаганнях в Берні і Хайденхаймі.