«Шахтар» переміг «Рому» у першому матчі 1/8 фіналу Ліги Чемпіонів

07:38, 22.02.2018

Матч "Шахтар-Рома" завершився з рахунком 2:1 (ЕPA/UPG)

Донецький "Шахтар" виграв у італійської "Роми" матч 1/8 фіналу Ліги Чемпіонів з рахунком 2:1.

Матч відбувся у Харкові. До початку гри на площі Свободи побилися українські та італійські ультрас: в хід пішла цегла та піротехніка. Сторони конфлікту розводили поліцейські.

Матч 1/8 фіналу Ліги Чемпіонів "Шахтар"-"Рома" розпочався із протистояння команд, яке під кінець першого тайму завершилося успіхом команди із Риму. М’яч у ворота Андрія П’ятова після пасу Джеко на 41-й хвилині забив Юндер.

У другому таймі домігували "господарі": на 52-й хвилині Феррейра після пасу Ракицького зрівняв рахунок. На 71-й хвилині Шахтарвирвав перемогу: Марлос заробив штрафний удар поблизу воріт Роми, а Фред відправив м'яч у сітку рикошетом від поперечини.

Матч-відповідь "Рома"-"Шахтар" відбудеться у Римі 13 березня.