Юлія Джима здобула бронзу в спринті на Кубку світу з біатлону

15:52, 15.03.2018

Юлія Джима показала третій результат в Норвегії.

Українська спортсменка Юлія Джима зайняла третє місце в жіночій спринтерській гонці в рамках восьмого етапу Кубка світу з біатлону, який проходить у Норвегії.

Про це свідчать офіційні результати на сайті Міжнародного союзу біатлоністів (IBU) у четвер.

Відзначається, що Джима показала третій результат, відставши від переможця на 23.3 секунди.

Повідомляється, що золото дісталося Анастасії Кузьміній, яка подолала дистанцію за 19:44.0 хвилин, допустивши лише один промах. Другою стала представниця Білорусі Дарина Домрачова.

Крім того інші українки зайняли в гонці такі місця: 59 місце - Анастасія Меркушина, 65 місце - Валя Семеренко, 66 місце - Віта Семеренко і 81 місце - Ірина Варвинець.

Як повідомяла «УМ», збірні США, Канади, Чехії і України бойкотуватимуть етап Кубка світу в Росії, який пройде в Тюмені в кінці березня.

14 березня міністр молоді та спорту Ігор Жданов своїм наказом заборонив українським спортсменам брати участь в змаганнях, що проходять в Росії.