Голівудські актори Міла Куніс та Ештон Катчер відвідали Чернівці (фото)

07:24, 07.08.2017
Голівудські актори Міла Куніс та Ештон Катчер відвідали Чернівці (фото)

Міла Куніс та Ештон Катчер фотографувалися із мешканцями Чернівців (Сергій Скобун)

Голівудська пара акторів Міла Куніс та Ештон Катчер погуляли у Чернівцях: вони відвідали вул. Кобилянської, побували поблизу драмтеатра та на Соборній площі.

Про візит зіркової пари повідомив журналіст 1+1 Іван Гребенюк, який опублікував фото прогулянки із Куніс та Катчером, зняті Сергієм Скобуном.

"Поки ви всі тут сидите, Чернівцями вештаються Міла Куніс та Ештон Катчер. Справжні:)", - відзначив журналіст.Іван Гребенюк нагадав, що до 8-річного віку Міла Куніс жила в Чернівцях.

"А я давно кажу, ким би ти не був - навіть і голівудською зіркою - рано чи пізно, ти згадаєш, що ти не Міла, а Людмила:) Ласкаво просимо до неньки!:)", - написав він у Facebook.

Сайт "Молодий буковинець" інформує, що голівудська пара прилетіла до Чернівців на декілька годин зі зйомок у Будапешті.В Україні їх зустрів кінорежисер Сергій Скобун, який провів для зірок екскурсію містом.

"Вони приїхали з Будапешта буквально на кілька годин в особистих питаннях. Зустрілися з ними у кав’ярні поблизу Театральної площі. Мілі та Ештону дуже сподобалося місто. Я помітив у них тільки єдиний натяк на погані українські дороги", - розповів Скобун.

Чернівчанин провів екскурсію зірковій парі по вулиці О. Кобилянської. Також вони побували поблизу драмтеатру і на Соборній площі.

Спочатку з ними спілкувалися англійською мовою, але пізніше Міла попросила, щоб перейшли на російську.

"У Міли є бажання знятися в українському фільмі. Вона побачила ці зйомки, які ми проводили. Сподобалися ті локації і ті костюми. Вона так і сказала: "Я би залюбки знялася в якомусь українському фільмі", - розповів режисер.