Всесвіт «Зоряні війни»: Раян Джонсон зніматиме нову трилогію

10:14, 13.11.2017
Всесвіт «Зоряні війни»: Раян Джонсон зніматиме нову трилогію

Раян Джонсон під час роботи над фільмом "Останні джедаї".

Студії Disney і Lucasfilm планують створити ще більше фільмів за всесвітом «Зоряних воєн», за участю абсолютно нових персонажів і нових незвіданих територій «далекої-далекої Галактики».

 

Про це повідомляють світові таблоїди.

 

Зокрема, стало відомо, що задумка виллється в нову трилогію, режисером якої вже призначено Раяна Джонсона, постановника «Останніх джедаїв».

 

Жодних подробиць про те, що буде в нових фільмах, наразі немає. Однак на офіційному сайті «Star Wars» зазначається, що сюжет відійде від лінії Люка Скайуокера і представить абсолютно незнайомих глядачеві героїв, а також невивчені раніше світи.

 

Джонсон напише сценарій та опікуватиметься постановкою першого фільму майбутньої трилогії у співпраці з постійним продюсером франшизи Ремом Бергманом і командою Lucasfilm.

 

«Нам усім дуже сподобалося працювати з Раяном над „Останніми джедаями“. Він - велика творча сила, і спостерігати за його роботою від початку і до кінця було однією з найбільших приємностей у моїй кар'єрі. Раян створить дивовижні речі на чистому аркуші цієї нової трилогії», - підкреслила глава Lucasfilm Кетлін Кеннеді.

 

Тим часом виконавчий директор Disney Роберт Айгер повідомив, що в розробку також запускається ігровий телесеріал за всесвітом «Зоряних воєн», який вийде в 2019 році.

 

Нагадаємо, фільм «Зоряні війни: Останні джедаї» вийде в український прокат 14 грудня.