Yahoo після продажу перейменують на Altaba

10:58, 10.01.2017
Yahoo після продажу перейменують на Altaba

Американська інтернет-компанія Yahoo! Inc. після завершення угоди з Verizon Communications Inc. змінить назву, а також її покинуть декілька керівників вищої ланки, включаючи головного виконавчого директора Маріссу Майєр.

Про те, що Verizon придбає профільні активи Yahoo за 4,8 млрд доларів, було оголошено наприкінці липня минулого року, а завершення угоди планують на початку 2017 року.

Тим часом масштабні витоки даних користувачів Yahoo в результаті хакерських атак можуть позначитися на умовах угоди. У грудні Verizon заявляла, що має намір дочекатися результатів розслідування витоку.

Після завершення продажу основного бізнесу Yahoo змінить назву на Altaba Inc., повідомляється в прес-релізі компанії. 

За словами джерел The Wall Street Journal, нова назва є комбінацією слів "альтернатива" і Alibaba.

Окрім Марусси Майер компанію покинуть ще п'ять топ-менеджерів, включаючи одного з її засновників Девіда Філо та главу ради директорів Мейнарда Уебба, який обіймав цей пост з серпня 2013 року.

Новим головою ради директорів Altaba стане Ерік Брандт, який увійшов до ради в березні минулого року, а раніше працював головним фінансовим директором Broadcom Corp.

Yahoo! - це американська компанія, яка володіє другою за популярністю в світі і пошуковою системою та надає низку сервісів, об'єднаних інтернет-порталом Yahoo! Directory. Зокрема, портал включає в себе популярний сервіс електронної пошти Yahoo! Mail, один з найстаріших і найбільш поширених в інтернеті.

Verizon - американська телекомунікаційна компанія, основний актив якої - лідируючий оператор стільникового зв'язку на ринку США Verizon Wireless. Є найбільшою за капіталізацією телекомунікаційної фірмою в США і другою в світі після китайської China Mobile.