Бориса Олійника похоронили на Байковому кладовищі (фото)

15:58, 03.05.2017
Бориса Олійника похоронили на Байковому кладовищі (фото)

Церемонія прощання із Борисом Олійником у Клубі Кабміну.

Урядовці, народні депутати, відомі діячі культури і шанувальники творчості українського поета, Героя України Бориса Олійника попрощалися із ним під час відповідної церемонії у Клубі Кабінету міністрів у середу.

 

Після цього поета поховали на Байковому кладовищі Києва.

 

Про це повідомляє Міністерство культури на сторінці у Facebook  в середу.

 

Похоронне богослужіння (панахида) за померлим поетом відбулося у Свято-Успенському соборі Києво-Печерської лаври.

 

 

Після цього церемонія прощання відбулася в Клубі Кабінету Міністрів України. Останню шану Борису Олійнику прийшли віддати члени уряду на чолі з прем'єр-міністром Володимиром Гройсманом, народні депутати, відомі діячі культури та шанувальники його творчості.

 

 

«Це дуже показово, що вшанувати пам'ять видатного українського поета Бориса Олійника прийшло так багато людей. Сьогодні, ми віддаємо шану особистості, яка уособлює в собі цілу епоху. Попри складні суспільно-політичні умови, які супроводжували його впродовж усього життя, він все ж таки зміг зберегти себе, як великого поета, як особистість, що відстоювала свої власні переконання», - сказав під час церемонії прощання міністр культури України Євген Нищук.

 

 

Міністр додав, що «Борис Олійник був постаттю, яка просто сяяла мудрістю і добротою», тож він пишається тим, що особисто був знайомий із ним.

 

 

Після церемонії прощання українського поета захоронили на Байковому кладовищі.

 

Нагадаємо, український поет, Герой України Борис Олійник помер 30 квітня, на 82-му році життя після важкої і тривалої хвороби.

 

Він – автор понад 40 книг, віршів, есе, статей. Був дійсним членом Національної академії наук України, очолював Український фонд культури. Також відомий як державний діяч: з 1980 по 1991 рік обирався депутатом Верховної Ради УРСР, Верховної Ради СРСР (з 1989 по 1991 рік), а також був депутатом Верховної Ради України 1–4 скликань (1992–2006 роки), герой України (2005 року).