Саакашвілі шокований підробкою свого підпису щодо громадянства України

09:20, 30.07.2017
Саакашвілі шокований підробкою свого підпису щодо громадянства України

Саакашвілі наполягає на графічній експертизі підпису.

Підпис у копії анкети на отримання українського громадянства колишнім президентом Грузії Міхеілом Саакашвілі,  яку було раніше оприлюднено, належить не йому.

 

Про це заявив екс-голова Одеської облдержадміністрації  Міхеіл Саакашвілі у Facebook   в ніч на неділю.

 

"Я в шоці! Щойно подивився копію анкети, яку опублікував з подачі Адміністрації президента один з лідерів його фракції. На підставі ось цього документу президент позбавив мене громадянства. Я з повною відповідальністю стверджую, що це - не мій підпис і не мною заповнена анкета", - заявив Саакашвілі.

 

І додав, що вимагає "негайно провести графічну експертизу".

 

"Тут ми маємо справу з кримінальним злочином. Зараз ви розумієте наскільки високо в державну владу проникли шахраї", - переконаний Саакашвілі.

 

 

Зазначимо, що у суботу документ, схожий на копію анкети пана Саакашвілі для отримання громадянства України, опублікував депутат від БПП Володимир Ар'єв, який наголосив, що "Саакашвілі підписався під тим, що свідомий можливості втрати громадянства України через надання неправдивих відомостей".

 

Формальною причиною для припинення громадянства України Міхеіла Саакашвілі стало нібито приховування в 2015 році інформації про кримінальні справи проти нього у Грузії.

 

Згодом пан Ар'єв прибрав документ зі своєї сторінки у Facebook, але відреагував на звинувачення Міхеіла Саакашвілі.

 

"Саакашвілі заявив, що на опублікованій мною анкеті не його підпис. Але саме ця анкета міститься в справі міграційної служби, на підставі якої було надано громадянство", - вказав політик.

 

Володимиру Ар'єву нібито пояснили у компетентних органах, що анкету пана Саакашвілі в 2015 році готували його помічники.

 

"І якщо підпис не Саакашвілі, то постає нове, ще актуальніше питання - громадянство було надано на підставі фальшивих документів?" - додав політик.

Як відомо, у травні 2015 року Президент Петро Порошенко надавав громадянство Міхеілу Саакашвілі як особі, "прийняття якої до громадянства становить державний інтерес для України".

 

Нагадаємо, 26 липня 2017 року Державна міграційна служба України підтвердила позбавлення Саакашвілі громадянства. Сам Саакашвілі напередодні полетів до США. Він заявив, що буде домагатися повернення в Україну.

 

Ситуацію з громадянством Саакашвілі президент України досі ніяк не коментує.