У Жмеринці депутат Олександр Фурман вдарив колегу Ольгу Пащук через зарплату мера

07:40, 15.12.2017
У Жмеринці депутат Олександр Фурман вдарив колегу Ольгу Пащук через зарплату мера

Ольга Пащук після бійки з Олександром Фурманом (Анатолій Осаулов / Facebook)

У Жмеренці після сесії міської ради отримала травми депутатака Ольга Пащук, однопартійці якої переконують, що жінку побив депутат Олександр Фурман.

Про це повідомляє прес-служба партії "Укроп".

"14 грудня, у Жмеринці Вінницької області близько 14:00 перший заступник міського голови Олександр Фурман побив депутата від УКРОПу, секретаря комісії з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, земельних відносин та охорони здоров’я при мерії міста Ольгу Пащук. Інцидент стався одразу після чергової сесії міськради на сходах мерії. Унаслідок побиття представниця "Українського об’єднання патріотів"» отримала струс мозку, забиття хребта та перелом руки", - ідеться в повідомленні.

В "УКРОПі" зазначають, що конфлікт розпочався через те, що депутати обговорювали підняття заробітної плати міському голові Анатолію Кушніру.

Більшість депутатів, включно з самим мером, підтримали відповідне рішення.

Керівник юридичного департаменту міськради Оксана Свистун зауважила, що ухвалене рішення має ознаки конфлікту інтересів з боку Анатолія Кушніра. Відповідно, може розцінюватися як корупційне правопорушення.

"За попередньою вказівкою міського голови член секретаріату сесії Святослав Ніколайчук заявив про помилку лічильної комісії під час підрахунку голосів і попросив поставити питання на голосування повторно", - додають в "УКРОПі".

Група депутатів, включно з Ольгою Пащук, попросили члена секретаріату сесії пояснити суть "помилки" та обґрунтувати причини її допущення, однак отримали відмову.

Після цього питання про підйом заробітної плати для мера поставили на голосування повторно. Рішення підтримали.

По завершенні сесії Ольга Пащук наполягла на отриманні від секретаря сесії Ірини Попік копії протоколу. Однак остання проігнорувала це прохання та пішла з зали засідання. Після цього представниця УКРОПу заявила про намір піти до поліції та написати заяву про зникнення секретаря сесії.

На виході з міської ради жінку наздогнав перший заступник міського голови Жмеринки Олександр Фурман та вдарив у обличчя. Через це Ольга Пащук впала на підлогу. На місце інциденту однопартійці викликали швидку та поліцію. Зараз постраждала перебуває у місцевій лікарні у відділенні травматології.

"УМ" відзначає, що підняття заробітної плати міському голові автоматично означає збільшення заробітної плати всім чиновникам міськради.