«Ми - бидло» хизуються підлітки із Чернігова, що побили школярку (відео)

12:29, 09.04.2017
«Ми - бидло» хизуються підлітки із Чернігова, що побили школярку (відео)

Анастасія Ярина та Єлизавета Ашебер спокійно розгулюють Черніговом, доки жертва розправи Поліна Малоштан у лікарні (Типовий Чернігів)

Підлітки із Чернігова, яких звинучають у звірячому масовому побитті школярки Поліни Малоштан, записали відеозвернення у якому радісно підтвердили, що вони - бидло.

При цьому одна із дівчат не соромилася показувати непристойні жести на камеру.

"Звичайно, ми бидло, куди ж без цього, дівчата - ми бидло", - коментує авторка відео, яке знімалося коли молодь відвідувала місцевий розважальний заклад.

Хлопці, що були поряд із дівчатами, намагалися уточнити, чи вони теж відносяться до категорії бидла.

"Ми такі грізні, ми вас поб'ємо", - завершує звернення дівчина, яка стерджує, що стала жертвою розправи.

У соцмережах вона зареєстрованя під ім'ям Настя Малая, хоча її звати Анастасія Ярина, повідомляють мешканці Чернігова.
Вона заявляє, що не була присутня на масовій розправі над Поліною Малоштан, але її побили через те, що в соцмережах поширили повідомлення, нібито вона теж брала участь у знущаннях над школяркою. У дівчини є пластир поблизу основи носа, але синців не помітно, а вона вільно гуляє містом із подругами.

"Багато людей ходить по місту, а ця бідолага лежить у лікарні", - коментує дівчина, яку в соцмережах називають Єлизаветою Ашебер.

Дівчата вважають, що погрози на їх адресу, перейшли всі межі.При цьому головні учасниці бійки - Евгенія Тимченко та Марія Півень на обох відео не з'являються.

Як повідомляла "УМ", дівчатам загрожує кримінальна відповідальність за групове хуліганство.