Анастасія Меркушина виборола золото на літньому чемпіонаті світу з біатлону

12:47, 27.08.2016

Настя вибила 10 з 10 мішеней і найшвидше пройшла дистанцію.

Українська біатлоністка Анастасія Меркушина виграла золоту медаль у спринтерській гонці серед юніорок на 7,5 км, яка проходила в рамках літнього чемпіонату світу з біатлону в Отепяя (Естонія).

Під час стрільби Меркушина вибила 10 з 10 мішеней, а загальний час спортсменки склав 22.59.1 хвилини.

Польська спортсменка Кінга Міторай, яка фінішувала другою, програла Насті 2,5 секунд. До речі, судді відзначили, що вона показала найкращий хід, але полька промахнулася на стійці.

Бронза дісталася російській біатлоністці Наталі Гербуловій, яка вибила лише 8 мішеней з 10. Її час склав 26.2.

Нагадаємо, Літній Чемпіонат світу з біатлону пройде в естонському Отепя з 26 по 29 серпня.

Юніорська збірна України з біатлону на старті Чемпіонату-2016 завоювала дві срібні медалі в змішаній естафеті. У складі збірної України призерами стали: Анастасія Меркушина, Анна Кривонос, Олександра Морьева і Антон Дудченко.

Чемпіонат проводиться 10-й раз поспіль. Вперше літній чемпіонат прийняла Уфа в 2006-му.