В Україні директори шкіл не декларуватимуть майно і статки

12:46, 05.01.2017

Директори загальноосвітніх середніх шкіл звільнені від зобов'язання заповнювати електронні декларації про доходи.

 

Про це йдеться в заключних положеннях закону «Про Вищу раду правосуддя», що набув чинності у четвер.

 

Відповідно до закону, норма про обов'язкове заповнення електронних декларацій не поширюється на посадових осіб установ і організацій, що здійснюють основну діяльність у сфері соціального обслуговування населення, соціальної й професійної реабілітації інвалідів і дітей-інвалідів, соціальної захисту ветеранів війни й учасників антитерористичної операції.

 

Також звільнені від електронного декларування керівники установ охорони здоров'я, крім керівників установ охорони здоров'я центрального, обласного, районного, міського (міст обласного значення, міст Києва й Севастополя) рівня.

 

Крім того, скасована необхідність заповнювати електронні декларацій для керівників установ освіти (крім керівників вищих навчальних закладів та їхніх заступників), науки (крім президента Національної академії наук України і національних галузевих академій наук, перших віце-президентів, віце-президентів і головних вчених секретарів НАНУ й національних галузевих академій наук, інших членів президії НАНУ й президій національних галузевих академій наук).

 

Звільнені від зобов'язання заповнювати електронні декларації ще й керівники закладів культури, мистецтв, відновлення й збереження національної пам'яті, фізичної культури, спорту й національно-патріотичного виховання.

 

Нагадаємо, що раніше свої електронні декларації оприлюднили державні службовці, включно з Президентом, урядовцями і депутатами.