Андрій Данилко засуджує поділ на «ватників» і «укропів» й не проти концертів у Росії

13:22, 05.01.2017
Андрій Данилко засуджує поділ на «ватників» і «укропів» й не проти концертів у Росії

Співак та музикант Андрій Данилко, який виступає у творчому амплуа Вірки Сердючки, не вважає війну між Україною та Росією справжньою. Окрім цього, він розуміє артистів, які продовжують їздити з концертами до Москви. А тих колег, які засуджують це, називає нездарами та «карликовими деревами».

 

Про це він заявив в інтерв’ю, оприлюдненому на сайті «Телекритика».

 

«Розумію людей, які їдуть, бо вони не знають, що тут робити. Звичайно, можна говорити, що це не патріотично. А як людям тут вижити? Так, багато виїжджають працювати до Росії. А деякі можуть тільки триндіти в Facebook про «ватників» і «укропів». Такі прямо розумні! А як людям платити за цими платіжками?!» - обурився співак.

 

На думку Данилка, якщо хтось і повинен допомагати нужденним українцям, так це депутати.

 

«Ось до мене підходять люди, які приїхали з Луганська: «Допоможіть!» - А я не можу всім допомогти! Є депутати, йдіть до них! Чого ви до мене йдете?! У мене здоровенний колектив, всім треба платити зарплату», - зауважив артист.

 

Щодо патріотизму, то Данилко каже: «Ой, це слово зараз дуже забруднили. Різні наші «зірки» - артисти, продюсери, автори пісень, які зовсім нещодавно лизали всі місця російським зіркам, а тепер вони пишуть в Facebook патріотичні промови. Надягають на себе маску патріотизму».

 

І додає на адресу колег: «Це люди незатребувані, нікому не потрібні, нездари. Карликові дерева. Дезя Пуськіна, Марина Пепендя, Тарас Торба - назвемо їх так. Вони і тут нікому не потрібні. І, звичайно, їх ніколи нікуди не покличуть. А якщо б покликали, вони б летіли, радісно висолопивши язика».

 

На думку артиста, дехто може відчувати свою значимість лише ображаючи когось.

 

«Завтра подме вітер інакше, і вони будуть гавкати інакше. Але Бог все бачить. Люди божеволіють, несуть... Х..ню несуть! Ось тому зараз дуже складно дати визначення, що таке патріотизм. Напевно, для мене це якийсь момент об'єктивності та чесності по відношенню до своєї країни і того, що відбувається в ній», - пояснив музикант.

 

Що ж до війни між Україною і Росією, то Андрій Данилко не вважає її справжньою. Тому й не поспішає брати до рук зброю.

 

«Те, що зараз відбувається, для мене це не війна України з Росією. Я маю на увазі самі народи. Це війна інтересів, політиків, але тільки не людей. З тих, з ким я в Росії спілкувався, усі переймаються через те, що відбувається», - каже він.

 

 

Висловився Данилко й щодо цькування Ані Лорак, Таїсії Повалії та інших за концерти в Росії.

 

«Якщо виступати в Росії заборонено, так видайте закон, що це злочин. Тоді ніхто туди не поїде. Але коли є пропозиція виступити, наприклад, на дні народження, де є і українці, і росіяни, і євреї... Що тут такого? На що нашим артистам жити в Україні? Як їм зараз виживати? Ніхто не думав?» - обурився артист.