В окупованому Криму Захарченко та Плотницький планують приєднати Донбас до Росії

17:36, 19.03.2017
В окупованому Криму Захарченко та Плотницький планують приєднати Донбас до Росії

Макет "кримської весни" від російських пропагандистів (із соцмереж)

В окупованому Криму представили структуру, яка займатиметься інтеграцією Донбасу до Російської Федерації, у першому засіданні організації взяли участь ватажки "ЛДНР" Ігор Плотницький та Олександр Захарченко.

Установча конференція так званого Інтеграційного комітету "Росія-Донбас" відбулася 17 березня в Лівадійському палаці в Ялті, повідомляє Радіо Свобода.

Ігор Плотницький та Олександр Захарченко приїхали до Криму на святкування 3-ї річниці анексії півострова, і разом з тим встигли "засвітитися" на зборах інтеграторів.

Координатором Інтеграційного комітету "Росія-Донбас" став депутат Держдуми Росії і заступник голови Руської громади Криму Андрій Козенко.

Під час січневої поїздки Захарченка з Плотницьким до Криму на святкування річниці Переяславської ради Козенко казав, що створив у Держдумі групу з "парламентських контактів" із "ЛДНР". Тоді ж ніби народилася й ідея Інтеграційного комітету "Росія – Донбас".

Під час установчого засідання комітету Козенко повідомив, що підготував законопроект про скасування необхідності трудових патентів для "громадян" "ДНР" та "ЛНР".

Захарченко і Плотницький заявили, що з Україною їх більше нічого не пов’язує, а провідний партнер для так званих "республік" – Російська Федерація, до якої вони сподіваються увійти.

Плотницький розповів, що з Луганська йдуть поставки вугілля до окупованого Криму.

Ватажок  терористів Захарченко повідомив, що за минулий рік експорт товарів із території, підконтрольній угруповання "ДНР", до Росії "зріс на 34 мільйони доларів". І взагалі Донбас, каже він, має що запропонувати російському споживачеві.