Роман Насіров жаліється через нестачу грошей

17:16, 26.04.2017
Роман Насіров жаліється через нестачу грошей

Роман Насіров каже, що його дружину позбавили засобів існування.

Відсторонений голова фіскальної служби Роман Насіров скаржиться, що під час обшуку у нього вдома детективи НАБУ вилучили останні гроші і тепер його дружині немає за що жити.

 

Про це Насіров заявив журналістам перед засіданням щодо продовження йому арешту в Солом'янському суді Києва в середу.

 

"Є рішення суду про те, щоб повернути мені частину майна, але вона так і не була повернута", - каже Насіров.

 

За його словами, хоча сума вилучених під час обшуку грошей і не дуже велика, але без них його дружина лишилася без засобів існування.

 

"Мене безпідставно посадили за ґрати, а у дружини забрали всі кошти. А як жити? Є сім'я, є діти, от як жити?" - запитує Роман Насіров.

 

Також він пожалівся, що детективи вилучили і не віддають його годинники.

 

"Не дуже коштовні годинники. Нащо їм годинники? Як це стосується справи?" – обурюється підозрюваний у зловживанні владою.

 

Нагадаємо, 2 березня Насірова затримали за підозрою у зловживання владою і службовим становищем. 16 березня він вийшов з-під варти, тому що дружина і тесть внесли за нього 100 млн гривень застави.

 

Пізніше Апеляційний суд Києва у відповідь на скаргу адвокатів Насірова частково відмінив арешт, накладений на його майно, вилучене під час обшуку вдома.

 

Суд постановив повернути відстороненому голові ДФС внутрішній паспорт громадянина України, закордонний паспорт, дипломатичний паспорт та інші документи. У той же час суд відмовився задовольняти скаргу в частині зняття арешту з валюти, золота та кількох елітних годинників.