У Криму впав потік відпочиваючих на 40%

07:30, 19.06.2017
У Криму впав потік відпочиваючих на 40%

Низький рівень сервісу відлякує російських туристів від анексованого Криму.

Потік відпочиваючих впав майже на 40% в анексованому Росією Криму на початку туристичного сезону, який офіційно стартував ще у травні.

 

Як пише видання DW, цьогоріч російські туроператори зафіксували падіння продажів у період травневих свят.

 

За їхніми даними, у 2017 році до Криму вирушили на 38% туристів менше, ніж минулого року. Власники готелів, розташованих на Південному березі Криму, підтверджують ці дані: у травні падіння потоку склало 35-40%.

 

«Першотравнені свята завжди слугували показником того, скільки відпочивальників варто очікувати наступним літом», - зауважує видання.

 

За  словами представників готелів, можна припускати, що кількість відпочивальників у липні-серпні знизиться на 20-30 відсотків.

 

Одна з головних причин  втрати інтересу росіян до Криму цьогоріч - погодні умови. Ще один фактор - високі ціни та поганий сервіс у Криму, внаслідок чого туристи обирають прямих конкурентів, а у випадку з півостровом це Туреччина.

 

Ще однією причиною, що негативно позначається на турпотоці до Криму, є висока вартість авіаквитків.

 

"Бюджетні рейси є лише з Москви і  Санкт-Петербурга, а з інших міст Росії вони дуже дорогі. У такому разі транспортні витрати сягають 35-40% від вартості всього турпакету, а це дуже багато", - зазначають у готелях.

 

У свою чергу влада анексованого Криму заявляє, що за січень-травень 2017 року у Криму відпочили 807,6 тисяч туристів, а це на 0,3% нижче від рівня аналогічного періоду торік.