Динамо виграло матч Ліги Чемпіонів проти швейцарського клубу Янг Бойз

09:35, 27.07.2017

"Динамо" обіграло "Янг бойз" у Києві з рахунком 3:1 (Телеграф)

У столиці України на НСК "Олімпійський" київське "Динамо" виграло матч 3-го раунду кваліфікації Ліги чемпіонів УЄФА проти швейцарського клубу "Янг Бойз"

Матч завершився з рахунком 3:1, повідомляє УНІАН.

Кияни вирішили долю матчу в першому таймі. На 15-й хвилині гри в атаці "Динамо" Денису Гармашу не вдалося прорватися до штрафного суперника, але м'яч підхопив Андрій Ярмоленко, який наблизився до воріт і точно пробив повз голкіпера.

А на 34-й хвилині Ярмоленко по флангу увійшов у штрафну "Янг Бойз", кількома фінтами дезорієнтував опонента і зробив простріл на лінію воротарського майданчика, де Дьемерси Мбокані п'ятою переправив м'яч у ворота.

У другому таймі "Динамо" мало більшу перевагу, продовжувало атакувати, але в самій кінцівці, вже в доданий арбітром час, пропустило гол і ледь не позбулося комфортної переваги в рахунку, після першої гри.

Крістіан Фасснахт головою після подачі з флангу переправив м'яч у ворота.

Втім, за хвилину з невеликим, Денис Гармаш забив третій гол у ворота суперника і відновив перевагу у два голи - 3:1.

Матч-відповідь відбудеться у Швейцарії через тиждень.