Суд арештував всіх підозрюваних у розкраданні грошей на будівництво «Стіни»

16:04, 11.08.2017
Суд арештував всіх підозрюваних у розкраданні грошей на будівництво «Стіни»

Проект "Стіна": арештованим за розкрадання коштів призначили заставу, що в півтора рази перевищує суму, яку розікрали на будівництві (із соцмереж)

Солом’янський районний суд Києва арештував сім підозрюваних у розтраті 17 мільйонів гривень із державного бюджету, виділених на побудову "Стіни" на кордоні з Росією.

Про це повідомляє прес-служба НАБУ.

Зазначається, що загальна сума застав складає близько 25,5 млн грн. Таким чином суд задовольнив клопотання детективів та прокурорів у повному обсязі.

Видання "Українська правда" розкриває імена арештованих та вказує, з посиланням на оприлюднену інформацію від антикорупціонерів, суми застави за кожного із фігурантів справи.

Начальника управління будівництва департаменту ресурсного забезпечення ДПСУ Володимира Целка арештували на 60 діб з альтернативою внесення застави у розмірі 3,2 млн грн.

Колишнього начальника Першого окремого відділу капітального будівництва ДПСУ Олександра Атаманюка арештували на 2 місяці з альтернативою внесення застави у розмірі 8,2 млн грн.

Директора ТОВ "АЗІ" Олександра Кашубу арештували на 2 місяці з альтернативою внесення застави у розмірі 3,6 млн грн.

Старшого офіцера Першого окремого відділу капітального будівництва ДПСУ В’ячеслава Майдановича арештували з альтернативою внесення застави у розмірі 500 тис. грн.

Колишнього директору ДП "Чернігівський облавтодор" ДАК "Автомобільні дороги України" Сергія Значко арештували на 2 місяці із альтернативою внесення застави у розмірі 500 тис. грн.

Директора та засновника ТОВ "Будцентр "Вітязь" Аділова Агаверді арештували на 2 місяці з альтернативою внесення застави у розмірі 8,2 млн грн.

Особу, яка виконувала роль посередника Олександра Хвіщука, арештували з альтернативою внесення застави у розмірі 1,2 млн грн.

Як повідомляла "УМ", 8 серпня детективи НАБУ та прокурори САП затримали шістьох осіб, ймовірно причетних до розкрадання коштів так званого проекту "Стіна". Того ж дня затримано ще одну особу яка, за версією слідства, виконувала роль посередника. Всіх затриманих привезли до Києва.

У середу, 9 серпня, їм вручили підозри у вчиненні злочину.