Сторінку Львівського "Руху нових сил" зламали перед приїздом Саакашвілі

11:08, 10.09.2017

Львівська організація партії "Рух нових сил" заявила про злом воєї сторінки у Facebook і розміщення дезінформації - хтось розмістив оголошення, що організація скасувала зустріч Міхеїла Саакашвілі на ПП "Краківець".
 
В РНС заявили, що зустріч відбудеться, а оголошення було фейковим.
 
 
"Будь-яка дивна інформація про скасування зустрічі Михайла, про те, що він вже в Україні і все подібне від імені людей, яких ви знаєте і яким довіряєте може означати, що їх "зламали", - наголошується у повідомленні. "Зустріч відбудеться як було заплановано! Табір на кордоні в чудовій формі! Завтра очікуємо дуже багато людей з усієї країни!", - заявила львівська оргнанізація РНС
 
Раніше в соцмережах від імені активістів, а також і самої сторінки РНС Львівщини, було поширено заяву про нібито скасування акції на ПП "Краківець". Так, від імені керівника табору біля  ПП "Краківець" Василя Курія у facebook поширено заяву, в якій він повідомляє, що отримав від начальника Львівської обласної поліції Валерія Середи інформацію про рух на кордон автомобілів із зареєстрованою зброєю. "Усвідомлюючи усю відповідальність за людей, яких обласна організація партії закликала на мирну акцію і гарантувала їм безпеку, Рада партії Львівської обласної організації РУХУ НОВИХ СИЛ прийняла рішення відмовитися від участі в акції 10 вересня", – йдеться у повідомленні.
 
Нагадаємо, 10 вересня екс-президент Грузії і колишній губернатор Одеської області Міхеїл Саакашвілі плланує повернутися  в Україну через КПП "Краківець", де може відбутися його затримання: Грузія направила Україні вже третій запит про видачу свого колишнього президента.