Гелетей покарав трьох офіцерів УДО за напад на журналістів

19:48, 04.10.2017
Гелетей покарав трьох офіцерів УДО за напад на журналістів

Двоє офіцерів УДО, які безепосередньо перешкоджали журналістам.

Трьох військовослужбовців УДО притягнуто до дисциплінарної відповідальності за перешкоджання зйомці знімальною групою програми «Схеми» під час святкування весілля сина генпрокурора Юрія Луценка.

 

Про це йдеться на сайті УДО у середу.

 

Зокрема, покарано двох офіцерів та їхнього керівника.

 

«За недотримання вимоги Закону України «Про державну охорону органів державної влади України та посадових осіб» захищати і поважати конституційні права й свободи людини і громадянина, бути зразком високої культури, скромності та витримки і за порушення вимоги Статуту внутрішньої служби Збройних Сил України, відповідно до якої військовослужбовець повинен бути зразком високої культури, скромності й витримки, двоє офіцерів-учасників інциденту та їх керівник притягнуті до дисциплінарної відповідальності», –  написав у Facebook начальник управління УДО Валерій Гелетей.

 

І додав, що із особовим складом провели додаткові заняття щодо дотримання правил військової ввічливості й поведінки військовослужбовців.

 

Також на сайті управління повідомляється, що найближчим часом планується «круглий стіл» з експертами в галузі взаємодії із засобами масової інформації та представниками ЗМІ для вироблення превентивних механізмів, аби в майбутньому уникнути подібних інцидентів.

 

Нагадаємо, закрита вечірка з нагоди весілля сина генерального прокурора відбулася 15 вересня в ресторанному комплексі під Києвом. Журналістам вдалося зафіксувати, як службові автомобілі використовувалися для складання подарунків і перевезення осіб, які не входять до держструктур, зокрема візажистки нареченої.

 

Раніше начальник Управління державної охорони Валерій Гелетей під час зустрічі з журналістами програми «Схеми» зазначив, що службова перевірка щодо співробітників УДО, які скоїли напад на журналістів, не виявила порушень у їхніх діях.

 

Начальник УДО пояснив дії своїх підлеглих тим, що «цей військовослужбовець спіткнувся, упав і зачепився за оператора». Тоді як журналісти написали заяву в поліцію про перешкоджання їхній професійній діяльності.