На Херсонщині та Черкащині готували диверсії на складах ЗСУ

20:09, 04.10.2017
На Херсонщині та Черкащині готували диверсії на складах ЗСУ

Андрій Лисенко повідомив про "полювання" на ресурсні об'єкти ЗСУ.

Трьох підозрілих людей, які могли готувати диверсію, затримали поблизу складу з боєприпасами на Херсонщині 3 жовтня. Тоді як на одному зі складів з пальним у Черкаській області знайшли пристрій для наведення безпілотників.

 

Про це повідомив речник Міноборони України з питань АТО Андрій Лисенко у коментарі Радіо Свобода в середу ввечері.

 

«На Херсонщині затримали підозрюваних, з ними проводяться бесіди і з’ясовується, що вони там робили. Здається, затримали трьох осіб», – розповів полковник Лисенко.

 

Тоді як у Черкаській області на одному зі складів з пальним знайдений пристрій для наведення безпілотників. На думку Лисенка, це свідчить про те, що «триває полювання на ресурсні об’єкти ЗСУ».

 

«На Черкащині, на території цього об’єкту виявлено пристрій з лазерним наведенням, по якому можна запускати і ракети, і безпілотники. Вже не треба диверсійну групу, безпілотник прилітає, скидає на цю вказівку і склади з паливом вибухають», – сказав Андрій Лисенко.

 

Як повідомляла «УМ», 26 вересня 2017 року почалася пожежа на складах боєприпасів біля Калинівки на Вінниччині. Через це з Калинівки і прилеглих сіл евакуювали понад 30 тисяч людей, були травмовані дві людини, яких госпіталізували до медичних закладів.

 

Генеральний прокурор України Юрій Луценко заявив, що в ГПУ не виключають можливості диверсії як причини пожежі і вибухів боєприпасів на арсеналі, зокрема, можливості того, що там був закладений детонатор.