Путін розмірковує коли і як оголосити про участь у виборах президента

08:25, 13.11.2017
Путін розмірковує коли і як оголосити про участь у виборах президента

Володимир Путін не має сумнівів у своїй перемозі на виборах.

Оточення Володимира Путіна обговорює сценарії того, як і коли господар Кремля  оголосить про готовність брати участь у виборах президента Росії в березні 2018 року.

 

Про це пише РБК у понеділок.

 

Публічних оголошень про готовність балотуватися Путін ще не робив, однак "визначився, що братиме участь", сказав виданню федеральний чиновник.

 

На сьогоднішній день є кілька сценаріїв драматургії висунення Путіна, розповів інший федеральний чиновник і підтвердив співрозмовник, близький до Кремля.

 

Якщо говорити про дату, коли Путін може зробити оголошення про намір балотуватися на новий термін, то існують два підходи: президент повідомить про своє рішення до того, як Рада Федерації призначить вибори, або після.

 

Базових концепцій дві: умовно-технічний формат або обставлений з максимальною драматургією, розповідає федеральний чиновник.

 

"Можна, наприклад, оголосити про намір йти на вибори під час поїздки в регіон, де відповідне питання поставит робітник, або ж організувати спеціальний масштабний захід за участю відомих людей", - розповів співрозмовник видання.

 

Планується провести максимально коротку кампанію Путіна, "оскільки його перемога не викликає сумнівів". З цієї ж причини, вважають в Кремлі, немає необхідності поспішати з оголошенням про готовність балотуватися.

 

Як відомо, про намір брати участь в них вже оголосили голова ЦК КПРФ Геннадій Зюганов, співзасновник партії "Яблуко" Григорій Явлінський, журналістка Ксенія Собчак та ще дві телеведучі – Анфіса Чехова та Катя Гордон – і порнозірка Олена Бєркова.

 

Вибори президента Росії пройдуть 18 березня 2018 року. Верхня палата парламенту має призначити кампанію в період з 7 по 17 грудня.