На Тернопільщині цирк лишив верблюда помирати на снігу

13:38, 07.12.2017
На Тернопільщині цирк лишив верблюда помирати на снігу

Екзотичну тварину прив'язали до стовпа на стадіоні

У Хоросткові Тернопільської області, після приїзду пересувного цирку з Грузії в місті залишився верблюд. Тварину кинули на місцевому стадіоні, прив'язавши до стовпа, повідомляє в Facebook рух за права тварин UAnimals.
 
"У Хоросткові Тернопільської області, який мандрує цирк викинув верблюда! Ви не почулося. Працівники шапіто зібрали речі і поїхали, а тварина просто залишили посеред місцевого стадіону", - повідомив координатор UAnimals Олександр Тодорчук.
 
Зоозахисники з'ясували, що цирк приїхав з Грузії. І в цьому випадку це порушення закону, оскільки бродячі цирки в Україні є незаконними.
 
"У нас на стадіоні виступав грузинський цирк. Коли у них закінчився останній захід сезону, вони домовилися з місцевим підприємцем, щоб залишити у нього перезимувати верблюда та ламу. Проте через відлигу на стадіоні утворилося сильне болото, тому забрати верблюда неможливо. Звідти зараз важко виїхати. Фура перериє весь стадіон. Як тільки погода покращиться, ми перевеземо тварину", - заявив міський голова Степан Гладун.
 
Згодом Гладун заявив, що тварину просто випустили погуляти і верблюд перебуває у спеціальному приміщенні, є людина, яка за ним доглядає, годує. 
 

 • ПРИКОЛИ про любителів алкоголю

  Помер старий єврей, щоб зекономити, син надiслав телеграму родичам: «Ізя все». У вiдповiдь вiн отримав телеграму, в якому було лише одне слово — «ой». >>

 • ПРИКОЛИ про прапорщиків

  Начальник поліції каже підлеглому:
  — Якщо ви ще раз обженете злочинця, який тiкає, на два квартали, я вас звільню. >>

 • Ольга Куриленко зіграє в одному фільмі із самим «Черчіллем»

  Сказати, чия (в сенсі приналежності до країни) актриса Ольга Куриленко, сьогодні важко, адже народилася нинішня кінодіва в українському Бердянську, який, до речі, не так давно відвідала, а от кар’єру почала робити як на подіумах Франції, так і кіномайданчиках Америки. >>

 • ГОРОСКОП на тиждень з 21 до 27 сiчня

  Телець (21.04—21.05). Самотнiх людей чекають дружні стосунки. А в одружених може настати новий медовий місяць. Водночас виникнуть старі образи. Візьміть «бика за роги» і владнайте цю проблему раз і назавжди.
  Дні: спр. — 26; неспр. — 27. >>