Еліна Світоліна пройшла до чвертьфіналу Australian Open

10:28, 21.01.2019

Зустріч українки з американкою завершилася з рахунком 6:2, 1:6, 6:1 на користь Світоліної (фото: @ElinaSvitolina)

Перша "ракетка" України Еліна Світоліна здобула перемогу в матчі четвертого кола Australian Open - Відкритого чемпіонату Австралії, який проходить в Мельбурні.

Про це повідомляє "Укрінформ".

Зустріч українки з американкою Медісон Кіз, яка тривала 1 годину 35 хвилин, завершилася з рахунком 6:2, 1:6, 6:1 на користь Світоліної.

У матчі за вихід до 1/2 фіналу Світоліна, №6, зіграє з переможницею протистояння Наомі Осака (Японія, 4-й номер "посіву") - Анастасія Севастова (Латвія, 13).

Як відомо, 2018 року Еліна Світоліна також дійшла до чвертьфіналу на Australian Open.

Нагадаємо, 19 січня Світоліна провела матч третього раунду на Australian Open, здолавши в 3 сетах представницю Китаю Чжан Хуай.

15 січня Еліна Світоліна подолала перший раунд Відкритого чемпіонату Австралії Australian Open.

Як повідомляла "УМ", три перші ракетки вдало статували на Australian Open.