Що стоїть за пораненням депутата Дейдея?

11:47, 15.07.2017
Що стоїть за пораненням депутата Дейдея?

Євген Дейдей став другим депутатом, що отримав поранення під час обстрілів у зоні АТО (Newsone)

Дійсного депутата поранили на передовій. Удруге за 3 роки війни. Коли це сталося вперше - з Дмитром Ярошем - повідомляли, що проти командира 93 бригади порушили кримінальну справу, бо він допустив це неподобство. На другу кримінальну справу, напевне, треба чекати на днях.

Другий в історії незалежності депутат був поранений саме після того, як з нього прокурори просили зняти депутатську недоторканість, але колеги не дали. І це посіяло підозру, що постріл у Дейдея на передовій якщо не фейковий, то політтехнологічний, спрямований на порятунок "хорошої людини" від правосуддя.

Ми живемо в цікавий період, коли суспільство майже готове десакралізувати всіх "священих коров". Ми майже дожили до часу, коли статус - чи то народний депутат, чи то журналіст, чи то учасник АТО - скоро не матиме жодного значення. А матимуть значення ті дії, які скоїла та чи інша людина.

Десакралізація вже почалася з ось цього ФБ-бурчання та насміхання над обшуками в прямому ефірі, пораненнями і "кіно з Ради". Ми ще не розуміємо, що ці зміни торкнуться кожного з нас, бо звикли жити в суспільстві, де в сильнішого більше прав. А суспільство вже так жити не хоче і не буде.

І політтехнологи, які радять клієнтам такі трюки як PR-поїздка на передову, ЗМІ, які свідомо працюють для легалізації сумнівного капіталу, мери, які створюють з АТОвців передові загони для захисту власного бізнесу, дуже сприяють тому, щоб глобальні правила гри в нашій країні змінилися якнайшвидше.

  • «Юріїв день» для орендодавців

    Проект народних депутатів Олександра Гереги та Андрія Шиньковича «Про внесення змін до Закону України «Про оренду землі», згідно з яким власнику земельної ділянки надається право в односторонньому порядку розривати договір оренди землі, якщо його не влаштовує розмір орендної плати, з’явився у ЗМІ >>

  • Два вояки з автоматами

    Вранці знову блаблакарю до Львова. О годині шостій - не прогнозований дзвінок на мобільний: «Так, ми бачимо, що вільне тільки одне місце, нас двоє, але… Запізнилися на поїзд, чекати не можемо, ми - два вояки з полігону, дуже надо во Львов, по дєлам. Тєм болєє, ми з оружиєм. Ха-ха!». >>

  • Ми помстимося за побратимів

    За липень 2017 року Україна офіційно втратила 24 бійцi. Декілька десятків поранено. Найкривавішими були дні 19-20 липня. Тоді загинуло дев’ять хлопців. Дехто помер за Україну в свій день народження... >>