У США господар будинку заскочив грабіжників за ласуванням весільним тортом

05.09.2017

Якщо ви думаєте, що грабіжника здатні спокусити лише дорогі речі, які потім можна продати, то глибоко помиляєтеся.
 
24-річного Закарі Юревича і 26-річного Еріка Роусона згубила любов до солодкого.
 
Обидва американці потрапили до буцегарні за спробу вкрасти... весільний торт.
 
Саме цей витвір кулінарного мистецтва, помічений через скляні двері веранди в одному з будинків, першим  привернув  увагу грабіжників-ласунів.
 
Але пробратися до солодкого об’єкта було не так просто. Тоді друзі вирішили зламати двері до сусіднього будинку, де вони знайшли бейсбольну битку.
 
А звідти, розбивши скло веранди, добралися і до весільних ласощів.
 
А щоб не йти взагалі з порожніми руками, зловмисники прихопили ноутбук, портмоне і пляшку елітного алкоголю, повідомляє сайт «Депо» з посиланням на газету Daily Mail.
 
Із цими трофеями вони всілися на кухні і почали частуватися тортом. За цим заняттям їх і застав господар будинку, який одразу ж викликав поліцію.
 
А ті висунули горе-грабіжникам обвинувачення за двома епізодами незаконного проникнення в приміщення. Як у нас кажуть, жадібність фраєрів згубила. 

 • ПРИКОЛИ про одеських подруг

  Мій наречений гучно під’їхав до нашого будинку на мотоциклі, і тато від несподіванки розбив пляшку горілки. Після цього про весілля не могло бути й мови. >>

 • ПРИКОЛИ про мільйонерів

  — Це просто неймовірно, чим зараз займаються люди під час роботи, — говорить начальник виробничого відділу. — Сьогодні Новікова відпросилася з роботи в поліклініку, а повернулася з новою зачіскою! >>

 • ПРИКОЛИ про одеситів

  Катерино Іванівно, я хочу одружитися з вашою донькою.
  — Тільки через мій труп.
  — Заманливо, але два святкових банкети я не потягну. >>

 • ПРИКОЛИ про корупціонерів

  Анонс:
  — Високопосадовець терміново шукає двійника для візиту в Генеральну прокуратуру. Матеріальну допомогу сім’ї гарантує. >>