Три «П»

07.03.2018

Електронними деклараціями державні посадовці продемонстрували всьому світу наявність в Україні «епідемії» корупції — чуми, центр-джерело якої  — у законодавчому органі, тобто Верховній Раді.
 
Тому ми, майданівці, пропонуємо боротьбу з епідемією корупції в Україні терміново почати з парламенту, використавши для цього механізм боротьби зі свинячою чумою.
 
Свиняча чума — дуже небезпечна і заразна хвороба тварин. Коли у свинарнику захворіє нею бодай одна свиня, то через дуже короткий час від неї заразяться всі тварини у цьому свинарнику.
 
Якщо ж терміново не вжити заходів, то свиняча чума різними шляхами може передатись і до інших зооферм. А це вже — епідемія!
 
То чому ж в Україні немає епідемії цієї зарази? За це потрібно дякувати сумлінним господарям ферм та ветеринарам, які завжди напоготові до боротьби з цією небезпечною хворобою.
 
У свинарнику здійснюють дезінфекцію, і тільки після цього запускають туди нових, без хвороб, молодих тварин.
 
На державні владні посади необхідно вибирати та призначати через відкриті і прозорі конкурси патріотів-українців, які відповідають вимогам трьох П:
 
— Патріотизм. Кандидат — проукраїнський патріот;
— Професіонал. Кандидат має відповідний досвід роботи за спеціальністю, яку отримав у виші;
— Порядність. Кандидат, який завжди чинить свідомо з урахуванням вимог суспільної моралі. 
 
Григорій ТИШКУНЬ
Київ

  • Українців об’єднає національна держава

    Наприкінці 2017 р. і на початку 2018-го до Президента України звернулися тисячі представників української еліти, зокрема депутати Верховної Ради України і три попередні президенти, з пропозицією проголосити 2018-й Роком утвердження державної мови. >>

  • Легше горло дерти, ніж плуга перти

    Не скажу, що належу до вірних прихильників Президента Порошенка, але моя думка така: якщо Порошенко відчуває, що може перемогти на виборах — то нехай побореться. >>

  • «Геть царя!»

    Минулої неділі, 9 вересня, в єдиний день так званих виборів у Росії, коли голосували за губернаторів, мерів і депутатів, у кількох десятках російських міст пройшли протести проти пенсійної реформи. >>