Винуватцям сутичок у Львівській ОДА може загрожувати до 7 років тюрми

У вівторок у приміщення Львівської обласної ради, де тривала сесія, увірвалася сотня некерованих молодиків у футболках «Сокіл», «Національний корпус», «Правий сектор».

«Затопило» непотребом: дощі залили Львів разом зі сміттям

«Затопило» непотребом: дощі залили Львів разом зі сміттям

Днями у Львові пройшли сильні зливи, а у зв’язку зі сміттєвим колапсом та забрудненістю міста потік води виніс на вулиці багато сміття. Користувачі соцмереж гостро відреагували на ситуацію, яку спричинила погода.

Теги: Львів

Нагодуй ближнього: у Львові встановили холодильники для безхатьків

Нагодуй ближнього: у Львові встановили холодильники для безхатьків

У Львові встановили перші два холодильники на вул. Героїв Крут, 3 та у подвір’ї будинків на вул. Володимира Великого, в яких можна залишити їжу для безхатьків та тих, хто потребує допомоги.

Теги: Львів

Ось тобі, хрест

За даними поліції, невідомі облили червоною фарбою пам’ятник професорам-полякам зi Львівської політехніки, розстріляним німцями влітку 1941 року, а також написали на ньому «Смерть ляхам».

У Львові активісти поставили ультиматум російському «Яндекс.Таксі»

Минулого тижня на львівському ринку з’явилося скандальне російське «Яндекс.Таксі». Воно одразу викликало негативну реакцію не лише у місцевих перевізників та пасажирів, а й у очільника міста.

Хреста заради

Хреста заради

На Львівщині у селі Гута Пеняць­ка відновили потрощений вандалами пам’ятник, який встановили 11 років тому на згадку про вбитих поляків у часи Другої світової війни.