Як українці до Варшави на єврофінал їздили

Як українці до Варшави на єврофінал їздили

Позавчорашній фінал Ліги Європи у Варшаві можна вважати своєрідним тестом для українців на можливість інтегруватися в ЄС не потоком слів, а власним потоком автомобілів і автобусів. Крім рахунку, інтрига матчу на стадіоні «Народовий» полягала в тому, чи зможуть наші любителі футболу забезпечити гідну підтримку футболістам «Дніпра» у двобої з «Севільєю».

Зцілення за гамбурзьким рахунком

Зцілення за гамбурзьким рахунком

Збройні сили Німеччини — Бундесвер — мають загалом п’ять госпіталів у різних містах країни. Ми заходимо в той із них, що в Гамбурзі, на Лессерштрасе, 180. Надворі зимно; стоїть густий, як молоко, туман — такого в найбільшому портовому місті ФРН не бачили вже давно.

Назвала речі своїми іменами

Назвала речі своїми іменами

Берлін не збирається послаблювати свою політику щодо Москви і готовий до того, що проти Росії доведеться застосувати нові санкції. Про це заявила канцлер ФРН Ангела Меркель, виступаючи на з’їзді своєї партії Християнсько-демократичний союз у Кельні.

Збій у кремлівському «котку»

Збій у кремлівському «котку»

О пів на другу в ніч із середи на четвер багатьох москвичів розбудили тривожні звуки — в небі занепокоєно торохтіли двигуни гвинтокрилів, а центральними вулицями на величезній швидкості, з «мигалками» й характерним «кряканням» VIP-сигналу мчав президентський кортеж.

Восьме пришестя

Восьме пришестя

На вулиці холодно й морозно, але щоб потрапити «під купол» Верховної Ради, доводиться вистояти в довгій черзі понад 45 хвилин. Перше засідання парламенту нового скликання завжди збирає «аншлаг» — тут тобі й колишні помічники колишніх народних депутатів, що прийшли востаннє «потусуватися» в кулуарах (самі екс-парламентарії в більшості своїй воліють у такі дні не приходити — ятрити рану й викликати співчуття не кожному приємно).

Кінець червоної епохи

Кінець червоної епохи

Позачергові вибори до Верховної Ради, без перебільшення, можна назвати історичними. Ні, не завдяки тому, що наш народ, як про це так багато розповідали напередодні голосування політики і у що так хотілося вірити всім небайдужим громадянам, після кривавого Майдану кардинально змінився. На жаль, кардинальних змін так і не відбулося.

Іван Старіков: Якщо політика Росії залишиться незмінною, через два роки такої держави вже не існуватиме

Іван Старіков: Якщо політика Росії залишиться незмінною, через два роки такої держави вже не існуватиме

Російський опозиційний політик Іван Старіков після Помаранчевої революції знаний і в українському політикумі. Він давно співпрацює з Петром Ющенком, добре знайомий із третім Президентом України Віктором Ющенком, досить часто буває в Києві. Перед одним із таких приїздів кілька років тому Іван Валентинович в інтерв’ю «Україні молодій» пророкував залежній від нафти і газу російській економіці подальше падіння, а залежному від економічної ситуації суспільству — наростання незадоволення владою, яке рано чи пізно завершиться вибухом народного гніву..

33 слова про війну

33 слова про війну

Кому війна, а кому — «мать родна», як кажуть росіяни. Їхній президент Володимир Путін на переговорах «трійки» Митного союзу та України в Мінську приділив бойовим діям на Донбасі якихось кілька фраз із більш ніж чотиригодинної розмови.

Синьо-жовтий виклик

Синьо-жовтий виклик

«Ми не лише за вас переживаємо й молимося. Ми вам... заздримо. Ви — справжні, ви боретеся за свою Батьківщину і за її майбутнє, за своїх дітей, які вже ніколи не знатимуть «совка»! І ви обов’язково переможете. А у нас, боюся, вже немає майбутнього. Саме лише болото, гниль, травля інакомислячих і «залізна завіса», — пише мені в соцмережі знайома москвичка, вітаючи з Днем Незалежності.

Суаре з присмаком «Містралів»

Суаре з присмаком «Містралів»

Іще, мабуть, ніколи посольство Франції в Україні не відзначало національне свято Французької Республіки з таким «екстримом». Будівлю музею «Духовні скарби України» на вулиці Десятинній, де відбувався урочистий прийом, оточили українські активісти, які голосно вигукували зовсім не привітання.