Дихай Заходом: про хуторянство і культуру

Для нас культура передбачає зіноземчування, позбавлення коріння. Під цими словами підпишеться зрілий представник майже кожної культури на планеті. Української - неодмінно. Її все ще судомить хуторянство.

Після зіткнення в Азовському морі: дуже серйозно і цікаво

Прискорення. Після зіткнення в Азовському морі. Дещо притихнуть - вже видно - вожді і глашатаї радянсько-російської частини населення України. Явно не їх зоряний час. Голосніше стануть - вже видно - голоси вождів та глашатаїв української частини населення України.

Наука мене знає

Наука мене знає

Я встиг помітити ось яку річ. Я побачив, що справжню українську мову втратив, але на тій, що в мені збереглася, я пишу зовсім не так, як російською, я просто думаю нею інакше, ніж російською, а головне – мені легше користуватися цим кострубатим залишком, ніж звичною російською! Так, легше, й це спра

Теги: ЗМІ, мова

Як вгамувати жлоба?

Давно, з часів Платона, якщо не раніше, обговорюється питання, як підбирати кадри на державні місця, щоб їх займали люди добре освічені, з широким кругозором і розвиненими культурними потребами. Біда в тому, що до влади завжди і всюди прагнуть екземпляри іншого складу характеру.

Що чекати від розслідування вбивства Павла Шеремета?

До Кремля і пов'язаних з ним ділків в Україні, здається, тільки зараз дійшло, що з цього плацдарму Захід не відступить. П'яддю на цьому плацдармі може стати розслідування загибелі Шеремета. Тут думається вже не тільки про Гонгадзе, а й про Нємцова. Про нього – в першу чергу.