У Китаї розробили мобільний додаток для пошуку найближчого туалету

Хто з нас не опинявся в ситуації, коли в незнайомому місті раптом дуже захочеться до вітру. І добре ще, якщо ти в себе в країні чи знаєш мову, щоб запитати поради у місцевих.

Теги: Китай

У Британії поліцейські три тижні чекають, доки злочинець сходить до туалету

Найкращий спосіб знищити речові докази — їх з’їсти. Це знають усі шанувальники детективів та пригодницьких фільмів. Щоправда, це не завжди рятує, бо природа людського організму така, що сторонні речі там довго не затримуються.

Житель Алмати дійшов до фіналу жіночого конкурсу краси

До яких тільки наслідків не призводять азартні парі! Молодий житель Алмати Ілай Дягілев якось засперечався із друзями з приводу того, що таке жіноча краса і наскільки привабливими можуть бути дівчата, які однотипно вдягаються, фарбуються, і взагалі, схожі одна на одну, як з одного інкубатора.

Китайська студентка намагалась пронести в літак песика у накладному животі

До яких тільки хитрощів не вдаються студенти, щоб зекономити! Один із таких випадків нещодавно було зафіксовано в аеропорту китайського міста Ухань. Там увагу охоронців привернула вагітна дівчина, у якої живіт просто «гуляв».

Американець розчистив двір від снігу за допомогою вогнемета

Останні снігопади, які завітали не лише в Україну, добряче потішили любителів зимового відпочинку. Мережі повняться фото з розмаїтими сніговими скульптурами, що масово повиростали на вулицях та у дворах.

Теги: Приколи, США

«Укранімафільм» відмовляється просувати суперпопулярних «Козаків» — ЗМІ

Герої суперпопулярного українського мультсеріалу про пригоди козаків, Тур, Око і Грай, схоже, можуть піти на пенсію. Принаймні, як стверджує портал «Детектор.

Теги: Культура