На сайті петицій президента РФ запропонували канонізувати Поклонську

На сайті петицій президента РФ запропонували канонізувати Поклонську

Російське «войовниче православ’я», схоже, не має меж. І меж здорового глузду в тому числі. Днями на сайті петицій російського президента з’явилася пропозиція за життя канонізувати депутата Держдуми Наталю Поклонську.

У Бразилії розлючена жінка провела коханку чоловіка містом голою

Важко перерахувати, скільки анекдотів існує на тему «Повертається чоловік із відрядження...» чи «Приходить жінка додому, а чоловік — з коханкою...». І в кожному — свiй рецепт, як діяти в такій банальній і водночас — екстраординарній ситуації.

Теги: Світ

Пара закоханих американців мандрує світом і одружується в кожному місті

У кожного з нас є якесь хобі. Хто машинки колекціонує, хто марки. А от закохана пара американців, Ріан та Гепард Платт, вирішили колекціонувати весільні фото.

Теги: Приколи, США

У Швейцарії знайшли оригінальний спосіб зберегти село від вимирання

Що робити, якщо в селі, де ще в ХІХ столітті проживало близько 300 осіб, нині лишилося їх тільки 16, і то — усі пенсіонери? Якщо в селі немає ні школи, ні магазину, зате є прекрасна природа і розкручений бренд Швейцарських Альп?

Теги: Світ, туризм

У США господар будинку заскочив грабіжників за ласуванням весільним тортом

Якщо ви думаєте, що грабіжника здатні спокусити лише дорогі речі, які потім можна продати, то глибоко помиляєтеся. 24-річного Закарі Юревича і 26-річного Еріка Роусона згубила любов до солодкого.

Теги: Приколи, США