Вперше не дочекалися: Порошенко так і не наважився покласти квіти до пам’ятника Шевченку

Ранок 9 березня в центрі Києва до болю нагадував події 17-річної давнини. Нагадаємо, тоді частина опозиційних депутатів разом з учасниками акції «Україна без Кучми» та членами УНА-УНСО вирішили завадити тодішньому Президенту Леонідові Кучмі покласти квіти до пам’ятника Тарасові Шевченку.

Луценко збирається виставити на торги заблоковані Росією в Криму «вишки Бойка»

Луценко збирається виставити на торги заблоковані Росією в Криму «вишки Бойка»

От не щастить останнім часом Юрію Луценку. Після невдалої спроби продемонструвати свої заробітки і відстояти у «Фейсбуці» законне право відпочити з родиною «в теплих краях»

Луценко назвав свій родинний відпочинок на Сейшелах таким, що «собі дозволяє середній клас»

Не встигли вгамуватися пристрасті навколо відпочинку родини Президента на суму щонайменше в півмільйона доларів, як програма журналістських розслідувань «Схеми» підкинула нову поживу для роздумів.

Презумпція... вини?

Сьогодні у Володимир-Волинському районному суді має продовжитися слухання справи військовослужбовців уже розформованої 51-ї окремої механізованої бригади, яких звинувачують в ухиленні від військової служби. «УМ» уже неодноразово писала про перипетії навколо долі бійців, які минулого літа потрапили під нищівний вогонь російських «Градів» під Червонопартизанськом Луганської області й змушені були перейти кордон РФ, щоб вижити.

Тарифами по голові

Тарифами по голові

Доки розмови про кількаразове зростання тарифів і можливості їх компенсувати за рахунок субсидій були на рівні розмов, українці, звиклі до всього, схоже, не надто переймалися майбутнім, зосереджуючись на хлібі щоденному.

Гіркий присмак Полину

Гіркий присмак Полину

26 квітня, річницю вибуху на Чорнобильській АЕС, Україна готується зустріти з традиційним пафосом, але з порожніми кишенями. Починаючи з 23 квітня, по містах України пройде хвиля реквіємів, поминальних панахид та зустрічей із постраждалими. Утiм для самих постраждалих від цих заходів ні холодно, ні жарко.