Без приватного життя: рецензія на науково-фантастичний трилер«Сфера»

Без приватного життя: рецензія на науково-фантастичний трилер«Сфера»

«Який твій найбільший страх?» — запитує рекрутер на співбесіді до великої IT-компанії у головної героїні фільму «Сфера». — «Змарнувати потенціал», — відповідає вона — і отримує роботу.

Теги: Кіно

Захоплює кожний кадр: рецензія на стрічку «Мандрівка часу»

Земля зароджується заново у фільмі «Мандрівка часу», який презентує в Україні компанія «Артхаус Трафік». «Мандрівка часу» покаже історію Всесвіту від Великого вибуху через зародження життя до наших днів.

Особливий фільм про кримінал: рецензія на драму «Боржники наші»

Особливий фільм про кримінал: рецензія на драму «Боржники наші»

Однозначно помиляється глядач, котрий, iдучи на кримінальну драму британського режисера Адама Сміта «Боржники наші», очікує оглухнути від стрілянини і відключити мозок, як під голлівудський трилер.

Якби так знімали соціальну рекламу про знедолених дітей: рецензія на австралійську стрічку «Лев»

Поки дивишся австралійську пригодницьку мелодраму «Лев», кілька разів проскакує думка: якби ж такими були соціальні реклами про знедолених дітей та людську байдужість!

Як коробка пазлів: чому варто подивитися стрічку-зірку Каннського кінофестивалю «Патерсон»

Скільки разів, сидячи в кінотеатрі, глядач замислюється, як герой потрапив сьогодні на роботу — туди, де розгортається ця конкретна сцена, чи як він провів вечір після неї?

«Бай-бай, Соломія»: гурт Luiku запише кліп із хором Григорія Верьовки

«Бай-бай, Соломія»: гурт Luiku запише кліп із хором Григорія Верьовки

Український етнічний гурт Luiku, створений Дмитром Ципердюком, наприкінці місяця обіцяє художньо пояснити, чому дівчатам варто бути обачними, коли вони дають гарбуза своїм залицяльникам.

Теги: Культура

Провести мишею по екрану:«Я, Деніел Блейк» і британське кіно в Києві

Фільмом британського режисера Кена Лоуча «Я, Деніел Блейк» відкривався у Києві останній фестиваль «Нове британське кіно». Стрічка отримала «Золоту пальмову гілку» Каннського кінофестивалю. «Кен Лоуч — не лише відомий у світі режисер, а й моральний авторитет.