Важко поранений десантник 80-ї бригади Сергій Загасайло одружився з волонтеркою

Днями у Львові одружилися АТОвець і волонтерка, що познайомилися ще на Майдані. Воїн АТО, десантник 80-ї бригади Сергій Загасайло, кавалер ордена «За мужність» III ступеня, отримав на службі важке поранення.

Теги: АТО

У Львові почнуть сортувати сміття: влада вже готується підвищити тарифи на вивезення

У Львові почнуть сортувати сміття: влада вже готується підвищити тарифи на вивезення

Львів відновлює сортування сміття. ОДА оголосила, що з початку серпня всі перевізники ТПВ у місті повинні сортувати сміття. Хто не послухається — каратимуть.

Теги: Львів

Гранти для людей і ляльок: митці отримають фінансову підтримку від держави

Президент Петро Порошенко своїм розпорядженням призначив гранти 14 молодим діячам України у галузі театрального, музичного, циркового, образотворчого мистецтва, а також молодим письменникам і майстрам народного мистецтва для створення і реалізації творчих проектів.

Теги: Культура

Священик Московського патріархату закрив церкву перед труною із загиблим в АТО бійцем

Днями у Жовкві прощалися із загиблим героєм російсько-української війни Володимиром Турчиним. Під час проходження процесії на цвинтар у всіх храмах відкривали ворота та дзвонили у дзвони.

Затриманий директор львівського бронетанкового заводу може вийти під заставу

Днями співробітники Національного антикорупційного бюро під процесуальним керівництвом прокурорів САП затримали директора ДП «Львівський бронетанковий завод» Романа Тимківа, його заступника Олега Ткаченка та низку посадовців Збройних сил за корупційну схему із вживаними двигунами.

Не любив слово «дисидент» і героєм себе не вважав: історія видатного українця Івана Геля

Не любив слово «дисидент» і героєм себе не вважав: історія видатного українця Івана Геля

У четвер, 13 липня, у Львові, у музеї-меморіалі жертв окупаційних режимів «Тюрма на Лонцького», відбувся вечір пам’яті до 80-ї річниці від дня народження Великого українця Івана Геля.

Теги: Історія