Японія привела у стан готовності американські ППО

Японія привела у стан бойової готовності американські системи протиракетної оборони Patriot PAC-3 з метою перехоплення північнокорейських ракет в разі їхнього запуску у напрямку острова Гуам (США) .

У них — не тане: в Японії винайшли стійке до спеки морозиво

Хто з нас не любить у спеку поласувати морозивом. Одна біда — їсти улюблений десерт треба швидко, бо вже за кілька хвилин морозиво починає капати і може забруднити одяг, а то і просто звалитися з палички на землю.

Українські військові в стилі аніме: художник створює незабутні образи (фото)

Українські військові в стилі аніме: художник створює незабутні образи (фото)

Художник, що працює в японському стилі аніме, створює ілюстрації в яких часто фігурують українські військові. Герої - хлопці та дівчата - у військовій формі, часто з шевронами СБУ, батальйонів "Донбас", "Азов", або у традиційному українському вбранні.

Поблизу Японії зіткнулися есмінець США та контейнерне судно з Філіпін: загинуло 7 морпіхів

Поблизу Японії зіткнулися есмінець США та контейнерне судно з Філіпін: загинуло 7 морпіхів

Американський есмінець USS Fitzgerald поблизу берегів Японії зіткнувся із контейнерним судном із Філіпін, у результаті чого військовий корабель США отримав пробоїну, а 7 морських піхотинців загинули.

Японія планує скасувати візи для українців

"Кабінет міністрів Японії приступив до роботи над питанням скасування віз українцям. А Парламенти обіцяли усіляко сприяти. Про строки поки говорити зарано, але працюємо щоб на олімпійські ігри в Токіо (2020) українські громадяни вже могли їхати без віз", - написав Леонід Ємець.

Японія і Південна Корея перебувають у діапазоні враження ракет КНДР

Американський аналітичний центр Stratfor представив дані про діапазон ураження північнокорейськими ракетами. У найбільшій небезпеці від ракет КНДР перебувають головні союзники США в регіоні – Японія і Південна Корея.