У Маріуполі перевірять телеканал МТВ через російську пропаганду

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення призначила позапланову перевірку маріупольського телеканалу "МТВ" через трансляцію пропагандистської програми російського телебачення в ефірі, яка відбулася 11 лютого. У програмі стверджується, що «України не існувало до останнього часу».

Під Маріуполем окупанти відігнали спостерігачів ОБСЄ від замаскованого танку

Спостерігачі місії ОБСЄ виявили танк під маскувальною сіткою поблизу лінії розмежування в селищі Пікузи цими днями. Але патруль місії змушений був забратися геть, оскільки бойовики налякали їх попереджувальними пострілами під час спроби наблизитися до танку.

Під Луганськом і Маріуполем окупанти відновили обстріли з "Градів"

Окупаційні війська вперше цього року гатили з реактивної артилерії по позиціях українських військовослужбовців у районі Красногорівки на маріупольському напрямку, а також поблизу Новозванівки на Луганщині.

На приазовські рубежі ЗСУ припадає три чверті ворожих обстрілів

Бойовики так званої ДНР і російські окупанти змістили свою бойову активність на маріупольському напрямку на приазовські рубежі в останні дні. Йдеться про ділянку лінії фронту Водяне-Лебединське-Широкіне, на яку припадає три чверті всіх обстрілів у секторі «М».

Представник Росії в патрулі ОБСЄ приїхав у Сартану з перегаром

Представник Росії в патрулі ОБСЄ приїхав у Сартану з перегаром

Представник Росії в патрулі ОБСЄ Андрій Царьков намагався отримати інформацію щодо ситуації в населених пунктах на лінії розмежування поблизу Маріуполя у вівторок. При цьому, росіянин приїхав до селища Сартана напідпитку.

Під Маріуполем зросла кількість обстрілів у півтора рази

Останнiми днями найгарячішим на східному фронті став маріупольський напрямок. За даними Міноборони, наразі кількість ворожих обстрілів на цій ділянці фронту зросла у півтора раза — до 30 на добу, тобто «досягла рівня, який фіксували до встановлення режиму «тиші».