На Харківщині зупинили будівництво «Стіни» через брак коштів

На Харківщині зупинили будівництво «Стіни» через брак коштів

Реалізація проекту «Стіна» (згодом перейменованого на «Європейський вал») призупинена через відстутність фінансування. Фахівці лише підтримують технічний стан вже зведених оборонних споруд на кордоні з Росією.

Григорій Явлінський в Росії іде в президенти з програмою про український Крим

Григорій Явлінський в Росії іде в президенти з програмою про український Крим

Російський опозиційний політик Григорій Явлінський, який збирається бути кандидатом на майбутніх виборах президента, у своїй передвиборчій програмі вважає Крим територією України, яку було анексовано всупереч міжнародному праву.

Литва вже навесні почне споруджувати паркан на кордоні з Росією

Литва побудує 135-кілометрову огорожу на кордоні з Калінінградською областю, повідомляє інформагенція «Делфі». Нині цей кордон визначають тільки спеціальні символи і смуга землі завширшки 13 метрів.

Теги: Росія

Міжнародний суд ООН зареєстрував позов України проти Росії щодо тероризму

Позов щодо притягнення Російської Федерації до відповідальності за вчинення актів тероризму і дискримінації протягом її незаконної агресії проти України вже зареєстрований у Міжнародному суді ООН.

Така дивна війна на Донбасі: постгеноцидна свідомість може позбавити українців перемоги

У протистояннях тварин перемагає той, хто сильніший, чисельніший або краще оснащений природою для переможної боротьби. У протистояннях людських спільнот усе значно складніше.