Перші кроки Трампа: скасував реформу Обами і перебрав під контроль сайт

Перші кроки Трампа: скасував реформу Обами і перебрав під контроль сайт

Президент США Дональд Трамп підписав свої перші укази на посту президента, зокрема - щодо системи охорони здоров'я, відомої як "Обамакер". Більшість власників нової страховки отримують дотації від держави.

Теги: США

Прах Олександра Олеся перепоховають на Лук’янівському кладовищі

Прах Олександра Олеся перепоховають на Лук’янівському кладовищі

Останки відомого українського письменника Олександра Олеся (Кандиби) та його дружини Віри перепохвають за бажанням родичів у Києві. Українська влада планує облаштувати для перепохвання Олеся та інших відомих українців місце на Лук’янівському кладовищі.

У Сеулі заарештували міністра культури через чорні списки митців

У Сеулі заарештували міністра культури через чорні списки митців

Суд Сеулу прийняв рішення про арешт міністра культури Південної Кореї Чо Юн Сон у суботу, 21 січня. Жінку-урядовця звинувачують у складанні "чорних списків" небажаних для уряду митців.

Нова політика Дональда Трампа

В емоційній і пафосній інавгураційній промові Дональда Трампа є одна невелика фраза, яка, можливо, проливає світло на його підходи до світової політики. Вона звучить так: We do not seek to impose our way of life on anyone, but rather to let it shine as an example for everyone to follow.

Українцям не рекомендують їздити у центральну Італію

Міністерство закордонних справ України рекомендує громадянам України без нагальної необхідності утриматися від відвідання центральних районів Італії. Це пов’язано із землетрусом, що стався в провінціях Аквіла та Рієті 18 січня та з огляду на збереження небезпеки подальших поштовхів.

Маршрутники Ірпеня і Бучі мають обгрунтувати здорожчання проїзду

Київська облдержаадміністрація вимагає від пасажирських автоперевізників Київської області надати обґрунтовування здорожчання проїзду. Зокрема, це стосується перевізників Ірпеня і Бучі, які підвищили проїзд на 3-4 гривні у приміських маршрутках до Києва з 21 січня.

До лампочки: села Черкащини хочуть позбавити світла

Сільські голови Черкащини б’ють на сполох. Вони кажуть: у наших селах було світло, та стане темно. Оскільки є реальна загроза, що населені пункти можуть залишитися без вуличного освітлення, яке минулого року по всій області так старанно і з неабияким ентузіазмом монтували.

Теги: Черкаси

США і Польща очолили «Рейтинг свободи висловлювання»

Американський незалежний науково-дослідницький інститут Pew Research Center iз штаб-квартирою у Вашингтоні діє з 2004 року і вважається одним із найавторитетніших американських осередків із дослідження громадської думки.

Теги: Світ