Лайно з дріжджами: лучани потерпають від смороду з місцевого підприємства

Ледь вщухли пристрасті довкола Ковельського ветсанзаводу, як на Волині нова екологічна «бомба» — жахливий сморід, що допікає лучанам, які мешкають у районі Гнідавського цукрового заводу та довколишніх мікрорайонів, уже цілу весну.

Київ має відреагувати на «віджимання» Анни Київської Путіним

Київ має відреагувати на «віджимання» Анни Київської Путіним

Міністерство закордонних справ України має негайно відреагувати на заяву президента Росії Володимира Путіна про те, що донька Ярослава Мудрого Анна Ярославна є "русской Анной", яку він зробив у Версалі під час зустрічі з президентом Франції Еммануелем Макроном у понеділок ввечері.

Замість субсидій: в Україні почався бум розвитку сонячної енергетики

Замість субсидій: в Україні почався бум розвитку сонячної енергетики

Після відчутної турбулентності, у якій опинилася українська теплова електроенергетика — через блокаду вугілля з ОРДЛО, ринок отримав потужний поштовх для розвитку.

«Ми — діти твої»: літературний конкурс для дітей об'єднав Крим і материкову Україну

Попри невеселі прогнози, Всеукраїнський літературний конкурс для дітей «Ми — діти твої, Україно!» успішно фінішував у Києві. Питання: чому прогнози щодо проведення конкурсу були геть позбавлені оптимізму?

По 200 гектарів в одні руки: влада таки готується до продажу сільськогосподарської землі

Місія Міжнародного валютного фонду, яка перед вихідними залишила Київ, недвозначно повідомила наших чиновників: без земельної і пенсійної реформ наступний транш очікувати марно.

Теги: Економіка