Ляшко обурився мільйонними зарплатами високопоставлених чиновників Мін’юсту

Ляшко обурився мільйонними зарплатами високопоставлених чиновників Мін’юсту

Зокрема, Олег Ляшко був вражений новиною про те, що в травні-червні цього року низка високопоставлених чиновників Мін’юсту отримали по кілька мільйонів гривень зарплат з преміями.

Теги: Політика

Знати ворога в обличчя

Знати ворога в обличчя

Медична статистика безжальна: за останні кілька десятків років значно зросла кількість пацієнтів, хворих на рак. Ця смертельна хвороба може застати зненацька кожного, і коли вже проявить себе, на жаль, дуже часто вже нічого не можна вдіяти.

Вам час освіжитися!

Вам час освіжитися!

Коли надворі спекотно, наш організм активно втрачає вологу з потом, відтак різко зменшується кількість магнію і калію — а ці мікроелементи вкрай важливі для справного функціонування серцево-судинної системи.

Апеляційне право

Апеляційне право

Коли Андрій Шевченко, пояснюючи обмежене представництво вітчизняних клубів у національній команді, каже, що в нашій країні є два клуби, котрі поглинають 80 відсотків кращих гравців, — головний тренер національної збірної просто констатує існуючу реальність в українському футболі.

Під Кривим Рогом рятують артефакти унікального кургану

Під Кривим Рогом рятують артефакти унікального кургану

Курган, де працюють археологи, розташований неподалік зони зсуву – сім років тому поблизу залізорудної шахти "Тернівська" просіла земля загальною площею 16 гектарів. Тож науковці активно працюють, щоб врятувати курганні артефакти, яким загрожує знищення через техногенні процеси.

ПРИКОЛИ про військових

П’яний повертається вночі додому. Входить у двір, а з будки вискакує собака і починає на нього гавкати. Мужик:
— Тихiше, дружина прокинеться — де ти тоді спатимеш?

Теги: Приколи

Фахівці зі штучного інтелекту закликали ООН заборонити виробництво бойових роботів

Керівник компанії Tesla Ілон Маск, засновник компанії DeepMind Technologies Мустафа Сулейман та 114 інших провідних фахівців у сфері штучного інтелекту звернулися з відкритим листом до ООН.

Теги: наука

У Канаді родина знайшла в морквині загублений 13 років тому перстень

Не варто іти в город із фамільними коштовностями. Але мешканка канадської провінції Альберта Мері Грем настільки любила свій перстень із діамантом, що не розлучалася з ним і на мить.