Верховна Рада — розум, честь і совість...

Як покращити життя людям? Та розпустити Верховну Раду! Вони ж не хочуть працювати!!! Робочої п’ятниці майже всі розійшлися, навіть Парубій до завершення засідання не досидів — завершувала вже його секретарка.

Теги: колонки

Наша пісня гарна, нова...

Коли наші державні очільники починають говорити, що в нас катастрофічне становище в економіці, освіті, науці, культурі тощо, а проросійські рупори Кремля говорять, що Україна або вже розвалилася, або ось-ось розвалиться, то такі сентенції викликают лише подив і роздратування.

Теги: колонки

Влада — нам, а біди — вам

Шановна редакціє, зі своїми бідами звертаються до вас жителі міста Тлумач та однойменного району Івано-Франківської області. Наші біди такі ж, як і в жителів інших областей України — пенсіонерів, інвалідів, безробітних.

Теги: колонки

Вічна українська революція

Понад 350 років Україна перебуває у стані перманентної революції, яка позначається пасіонарними зривами, згасанням боротьби, поверненням у стан рабства, великими Руїнами, колосальними втратами людських і матеріальних ресурсів та національної території.

Теги: колонки

Привілеї в час біди

Спостерігаючи на телевізійному екрані за відкриттям восьмої сесії Верховної Ради України, відчував здивування, розчарованість та навіть роздратування і розпач через відсутність у сесійній залі майже половини від належної кількості народних обранців

Теги: колонки

«Вболівальники» за долю країни

Ознайомившись зі статтею В. Пінчука, опублікованою перед Новим роком в американський газеті, спочатку знаходжу в ній, зокрема, про право України обирати власний шлях, захищати свою територіальну цілісність, що Москва має виконати Мінські домовленості.

Теги: колонки