Ідеальний тиждень

Ідеальний тиждень

Без сумніву, індивідуальний спорт — не та сфера діяльності, де можна постійно перебувати на піку форми. У командних дисциплінах постійне й довгострокове перебування «в тонусі» забезпечується потужними фінансовими та кадровими резервами.

За стандартами цивілізації: в Україні нарешті прийняли закон про антидопінговий контроль у спорті

За стандартами цивілізації: в Україні нарешті прийняли закон про антидопінговий контроль у спорті

Наприкінці минулого року заступник міністра молоді та спорту та водночас президент федерації легкої атлетики України Ігор Гоцул у дуже наполегливій формі просив народних депутатів прийняти необхідні законодавчі акти для посилення боротьби з допінгом у спорті.

Теги: спорт

Стежками прадіда: «Шахтар» першим із прем'єр-ліги офіційно дебютує у новому році

Коли на континенті оживають єврокубкові турніри, в Україні підходить до завершення зимова перерва. Уже наступного тижня команди прем’єр-ліги знову почнуть грати матчі чемпіонату країни.

Теги: спорт

Відповідальне повернення

Відповідальне повернення

Після того як у великий теніс, народивши первістка, повернулася Катерина Бондаренко, перед кожним поєдинком Кубка федерації керівництво жіночої збірної України змушене вирішувати доволі непросту задачу.

Відмінний снайпер

Відмінний снайпер

Перед стартом чемпіонату світу президент Федерації біатлону України Володимир Бринзак доволі чітко окреслив свої очікування на головний старт сезону: «Жодних конкретних задач на ЧС не ставимо».

Нестримне бажання— вже класно

Нестримне бажання— вже класно

У нинішньому сезоні національна збірна України дуже активно тестує свої сили на міжнародній арені. На домашньому чемпіонаті світу в дивізіоні ІА, який пройде 22—28 квітня в Києві, від підопічних Олександра Савицького чекатимуть достойного виступу.

Естафетна репетиція

Учора в південнокорейському Пхенчхані свою роботу розпочав олімпійський годинник, у зворотному відліку відбиваючи наближення наступної зимової Олімпіади, старт якої заплановано на 9 лютого 2018 року.

Шлях для виживання

У нинішніх умовах процес ведення бізнесу дуже часто переплітається з поняттям «банкрутство». Часом, опинившись в умовах, коли немає можливості розрахуватися за борговими зобов’язаннями, підприємці вдаються до ліквідації свого підприємства.