Сурогатна мати скоро народить Роналду близнюків - британські ЗМІ

Сурогатна мати скоро народить Роналду близнюків - британські ЗМІ

Родина славетного футболіста мадридського «Реалу» Кріштіану Роналду очікує поповнення. ЗМІ повідомляють, що у португальця «вже зовсім скоро» народяться близнюки. Ім’я жінки, яка носить під серцем двійню, зберігають у таємниці, адже йдеться про сурогатну матір.

У Німеччині можна їздити голим, а в Австралії міряють швидкість «на око»: особливості закордонних ПДР

Відвідуючи інші країни, українці все частіше беруть автомобілі напрокат. Але варто пам’ятати, що в кожній країні є нетипові дорожні правила, які варто враховувати.

Теги: Світ

ПРИКОЛИ про гроші та жінок

Студент після письмового іспиту передав написане професору, доклавши 5 тисяч доларів і записку: «По тисячі за бал».
На наступний день професор роздав абітурієнтам результати іспиту. Коли студент відкрив свій конверт, там було 3 тисячі доларів і записка: «Здача».

Теги: Приколи

Обід приїхав

Обід приїхав

Пішоходам столиці США віднедавна варто бути особливо обережними і дивитися не в екрани своїх смартфонів, а під ноги. Адже на тротуарах Вашингтона з’явилися невеликі шестиколісні машини.

ПРИКОЛИ

Справжні жінки не виходять заміж за справжніх чоловіків, тому що справжня жінка з першого разу не погоджується, а справжній чоловік двічі не пропонує.

Дива не сталося

Дива не сталося

Хоч як уболівали шанувальники таланту голлівудської красуні Скарлет Йоханссон за її шлюб із французьким журналістом Роменом Доріаком, а дива таки не сталося.