На Львівщині створять музей відомої ілю­страторки Софії Караффи-Корбут

У селі Куткір Буського району на Львівщині створять музей ілю­страторки Софії Караффи-Корбут. Саме там прожила багато років і похована відома українська художниця, яка проілюструвала кожну четверту дитячу книжку, що виходили свого часу в Україні.

У Львові відкрили перший в Україні центр «всиновлення» безпритульних чотирилапих

Відтепер львів’яни зможуть швидко та зручно знайти дані про всіх безпритульних собак та котів міста, готових до прилаштування, а також оформити процедуру «всиновлення».

Теги: Львів

«Конверти» з доларами: на Львівщині викрили фіктивних підприємців

Податківці виявили конвертаційний центр, через який за два роки вивели 3 млрд. доларiв. За останні два роки півдесятка фіктивних структур відмили гроші, які мали сплатити у бюджет підприємства реального сектору економіки, у тому числі державні компанії.

На Львівщині відкрили асфальтовий завод площею 18 гектарів

У Миколаєві Львівської області відкрили асфальтний завод ТОВ «Алов». Підприємство створено за участі азербайджанського інвестора, а в його будівництво інвестували 7 млн. євро.
«Вкладати гроші потрібно, особливо зараз. Ризику немає.

Рідні та земляки полоненого в «ЛНР» Тараса Гап’яка просять не вважати його дезертиром

Ще на початку травня бойовики оприлюднили відео з допитом українського військового родом із Борислава. У ньому Тарас Гап’як говорить, що добровільно здався в полон «ЛНР».

Теги: АТО, Донбас