Список найдорожчих зірок 2017 року очолив репер Diddy

Список найдорожчих зірок 2017 року очолив репер Diddy

Це у нас реп вважається музикою люмпенізованих і декласованих елементів, які порядкують у себе «на районі». А от в Америці (де і народився цей музичний стиль) він користується шаленою популярністю. І приносить чималі прибутки.

Аромат спокуси: 91-річна римлянка вкрала в магазині парфуми

Жінка лишається жінкою у будь-якому віці. А для справжньої жінки гарний аромат — це така спокуса, перед якою важко встояти. От і 91-річна жителька Риму довгий час ходила до універмагу, у вітрині якого побачила свої улюблені парфуми.

Теги: Приколи

Британка за безцінь купила на блошиному ринку обручку з величезним діамантом

Ще в 1980 році на блошиному ринку в західній ча­стині Лондона мешканка Британії вподобала обручку. Прикраса з камінчиком коштувала всього якихось 10 фунтів стерлінгів, тож жінка придбала її.

Зірка «Марсіянина» Джессіка Чейстен вийшла заміж

Зірка «Марсіянина» Джессіка Чейстен вийшла заміж

Голлівудська актриса Джессіка Честейн, яка в березні відсвяткувала своє 40-річчя, вперше стала на рушничок. Минулих вихідних зірку «Марсіянина» повів під вінець її бойфренд, італійський дизайнер Жан Лука Пассі ді Препозуло.

Іспанка 28 років прикидалася сліпою через надокучливих родичів

До чого лише не додумаються люди, щоб уникнути зайвого спілкування з родичами! 57-річна жителька Мадрида Кармен Хіменес настільки втомилася від спілкування, що вирішила прикинутися сліпою.